Aktualności
Spotkanie wigilijne w JW NIL
18.12.2015
W dniu 18 grudnia br. w Jednostce Wojskowej NIL odbyło się spotkanie wigilijne Dowódcy JW NIL z żołnierzami i pracownikami RON

W dniu 18 grudnia br. w Jednostce Wojskowej NIL odbyło się spotkanie opłatkowe Dowódcy JW NIL z żołnierzami i pracownikami RON.

                Kadra i pracownicy resortu obrony narodowej Jednostki Wojskowej NIL spotkali się na tradycyjnym "opłatku" w nowo oddanym do użytku budynku konferencyjno-logistycznym. W spotkaniu uczestniczyli także przedstawiciel Dowódcy Komponentu Wojsk Specjalnych oraz członek rodziny gen. Augusta Emila Fieldorfa ps. "NIL", patrona Jednostki.

                Dowódca Jednostki płk Mirosław Krupa podziękował wszystkim za sumienną służbę i pracę w mijającym roku oraz życzył Wesołych Świąt. W imieniu Dowódcy Komponentu Wojsk Specjalnych życzenia zdrowia oraz radości na nadchodzące Święta i Nowy Rok, złożył zastępca Dowódcy KWS płk Ryszard Pietras. Wszystkiego najlepszego dla żołnierzy, pracowników i ich rodzin, życzył również mąż bratanicy patrona Jednostki gen. Fieldorfa NILA, pan Leszek Zachuta.

Po odmówieniu modlitwy i pobłogosławieniu pokarmów przez ks. Włodarczyka łamano się opłatkiem, jednocześnie składając sobie wzajemnie życzenia zdrowia, szczęścia i wielu lat życia.

                Spotkaniu towarzyszył podniosły nastrój i świąteczna atmosfera przy akompaniamencie kolęd i pastorałek w wykonaniu zespołu muzycznego.

       

Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych