Aktualności
Lista Uczestników IV edycji marszu
21.08.2015
Lista Uczestników IV edycji marszu

Alfabetyczna lista Uczestników IV edycji marszu "Śladami gen. NILA - od zmierzchu do świtu".

Proszę dokonać weryfikacji, a w razie pytań proszę o kontakt: 781 901 539781 901 539

 

lp. Imię Nazwisko
1 Patryk Adamowski
2 Michał Ambroż
3 Radosław Baka
4 Artur Bańkowski
5 Arkadiusz  Baranowski
6 Dariusz Białczak
7 Bartłomiej  Biela
8 Tomasz Bielecki
9 Ubs Bielsko
10 Ubs Bielsko
11 Monika Bilnik
12 Patryk Bobecki
13 Paweł Bojka
14 Marcin Boniewicz
15 Hubert Bożek
16 Szymon Breksa
17 Remigiusz  Broniarek 
18 Maciej  Burak
19 Stanisław Bylina
20 Paweł Chrzanowski
21 Tomasz Ciepliński
22 Michał Czacharowski
23 Marcin Czosnowski
24 Przemysław Ćwiek
25 Szymon Daliga
26 Robert Dąbek
27 Sławomir Drumowicz
28 Grzegorz Duda
29 Robert Dudzik
30 Jakub Dura
31 Piotr Dziemba
32 Grażyna Ferra
33 Zbigniew Firek
34 Magdalena Frąckowiak
35 Mariusz Furgała
36 Zenon Gajewski
37 Krzysztof Gajkowski-Wójcik
38 Mateusz  Galica
39 Tomasz Gawron
40 Tomasz Genibor
41 Paweł Glądys
42 Tomasz Gniadek
43 Aneta Gorczyca
44 Bartłomiej  Gościński
45 Andrzej Górka
46 Krzysztof Górka
47 Sebastian Grabowski
48 Marcin Granda
49 Kamila Gruszka
50 Michał Harowski
51 Robert Homoncik
52 Kamil Ilba
53 Sebastian Jarosz
54 Wojciech Jaskowiec
55 Grzegorz Jaworski
56 Mariusz Jewuła
57 Rafał Jura
58 Zbigniew Juraszek
59 Rafał Kamiński
60 Arkadiusz  Kamiński 
61 Łukasz Kempiński
62 Wojciech Kłosowski
63 Sławomir Konopka
64 Witold Kopeć
65 Mateusz Kopociński
66 Piotr Koprowski
67 Grzegorz Korpula
68 Mariusz Kościelny
69 Leszek Kotula
70 Michał Kowalcze
71 Jacek Kowalski
72 Jarosław Kowalski
73 Michał Krok
74 Robert Królik
75 Artur Krysiński
76 Przemysław Kryszak
77 Rafał Kucharski
78 Łukasz Kurek
79 Michał Kuropatwiński
80 August Kwas
81 Joanna Lasota
82 Daniel Legęza
83 Maciej Leśniak
84 Tomasz Leśniak
85 Paweł Lica
86 Zbigniew Łazarz
87 Dawid Łudczak
88 Joanna Maj
89 Maria Maj
90 Joanna Majchrzyk
91 Szymon Majewski
92 Jacek Marchewka
93 Artur Marczyk
94 Grzegorz  Marczyk
95 Irmina Marczyk
96 Jakub Marczyk
97 Grzegorz Masłoń
98 Tomasz Miękina
99 Monika Minorczyk
100 Daniel Miska
101 Tomasz Miszczyk
102 Kuba Motyl
103 Paweł Musz
104 Arkadiusz Nenutil
105 Andrzej  Noga
106 Marcin Ogrodnik 
107 Fabian Olszewski
108 Mateusz Palecki
109 Sebastian Palecki
110 Marcin Papiewski
111 Krzysztof Pasternak
112 Paweł Pasternak
113 Grzegorz Pastuszak
114 Andrzej Marczuk
115 Krzysztof Paszek
116 Mateusz Pawlak
117 Katarzyna Pawula
118 Grzegorz Pąk
119 Robert Pędras
120 Michał Piątek
121 Konrad Pidło
122 Damian Polanek
123 Mateusz Polanek
124 Grzegorz Poręba
125 Marek Porębski
126 Michał Porębski
127 Wojciech Profic
128 Piotr Protasiewicz 
129 Damian Przeklasa
130 Bartłomiej  Przetocki
131 Mariusz Rajzer
132 Hubert Rogacewicz
133 Maciej Rożkiewicz
134 Tomasz Sember
135 Szymon Sieja
136 Tomasz Siporski
137 Krzysztof Siuta
138 Damian Skiba
139 Łukasz Słowik
140 Hubert Sołoducha
141 Maciej Staniak
142 Witold Surówka
143 Michał  Szczerba
144 Jakub Szczygieł
145 Klaudia Szuba-Łata
146 Igor Żaba
147 Joanna Świstak
148 Mariusz Tokarz
149 Maciej Tomaszewski
150 Roman Torzewski
151 Rafal Tracz
152 Sebastian Treszczyński
153 Tomasz Trojanowski
154 Ariel Tryka
155 Mateusz Trzciński
156 Kamil Wiliński
157 Ewa Wilk
158 Maciej Wiśniowski
159 Dariusz  Wojciechowski
160 Łukasz Woźniak
161 Mateusz Wrona
162 Leopold  Wróbel
163 Tomasz Zabierowski
164 Jakub Zaborowski
165 Damian Zacharski
166 Aleksander Zajdlicz
167 Agnieszka Zdziarska
168 Igor Zieleziński
169 Stanisław Zientek

 Aktualizacja: 07.09.2015r. g.22.35

Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych